| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1019 mm |
| Bordák száma 2: | 5 |
| Hossz 2: | 690 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csomagolási hossz: | 26,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 7 cm |
| Tömeg: | 0,34 kg |
| Szíjak száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szerelőszerszámmal |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 690 mm |
| Hossz 2: | 1019 mm |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Bordák száma 1: | 5 |
| Bordák száma 2: | 6 |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csomagolási hossz: | 26,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 7 cm |
| Tömeg: | 0,28 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | szerelőszerszámmal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1042 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 690 mm |
| Hossz 2: | 1019 mm |
| Vegyi tulajdonságok: | elasztikus |
| Bordák száma 1: | 5 |
| Bordák száma 2: | 6 |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1019 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1019 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |











| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1019 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 2: | 690 mm |
| Bordák száma 2: | 5 |




