| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Hossz: | 1900 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Hossz: | 1842 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 1893 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 1903 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 1843 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1900 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Egységek/görgők: | feszítőgörgővel |
| Egységek/görgők: | vezetőgörgővel |
| Csomagolási hossz: | 34 cm |
| Csomagolási szélesség: | 24 cm |
| csomagolási magasság: | 15 cm |
| Tömeg: | 1 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1904 mm |
| Szíjak száma: | 1 |
| Bordák száma: | 6 |
| Futógörgők száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1903 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1843 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1893 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok |
|---|




