

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Szíjtárcsaátmérő: | 123 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| Bordák száma: | 6 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőanyagok használata tilos |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 116,88 mm |
| Lapátkerék-átmérő: | 60 mm |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új kivitel | |
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| OE-számhoz: | 46338675 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Alumínium |
| OE-számhoz: | 46338675 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 102 mm |
| átmérő: | 119 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 13 DTE |
| Működési mód: | mechanikus |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| Szárnyak/lapátok száma: | 7 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,3 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13 cm |
| csomagolási magasság: | 16 cm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Ház típus: | Alumínium ház |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Bordák száma: | 6 |
| Minőség: | Sealed with SiC/SiC |
| új alkatrész betét nélkül | |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | 999 990 0002 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| régi kivitel | |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| OE-számhoz: | 46338675 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 102 mm |
| átmérő: | 119 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Ház típus: | Alumínium ház |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsához |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedél nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 123 col |
| Tömeg: | 1,36 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőanyagok használata tilos |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Modellévtől: | 2009 |
| Csomagolási hossz: | 17,7 cm |
| Csomagolási szélesség: | 15,8 cm |
| csomagolási magasság: | 14,2 cm |
| Tömeg: | 1,062 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 116 mm |
| Modellévig: | 2009 |
| Csomagolási hossz: | 17,7 cm |
| Csomagolási szélesség: | 15,8 cm |
| csomagolási magasság: | 14,2 cm |
| Tömeg: | 1,16 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új kivitel | |
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 123 mm |
| Szélesség: | 123 mm |
| Magasság: | 115 mm |
| Tömeg: | 1,092 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 1201.L9 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201001 |
| Gyártási évig: | 201506 |
| Műszaki információs szám: | HTDWP158 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 102 mm |
| átmérő: | 119 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Működési mód: | mechanikus |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Működési mód: | mechanikus |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsa nélkül |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 116 mm |
| Nettó súly: | 1,05 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Nettó súly: | 1,31 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőanyagok használata tilos |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 116,88 mm |
| Lapátkerék-átmérő: | 60 mm |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Anyag: | Alumínium |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Lapátkerék-átmérő: | 60 mm |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Működési mód: | mechanikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Szíjtárcsaátmérő: | 123 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1201L9 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| régi kivitel | |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| OE-számhoz: | 46338675 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| új kivitel | |
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| OE-számhoz: | 46338675 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Tömítések száma: | 1 |
| Tömítés anyaga: | Gumi |
| Szíjtárcsaátmérő: | 119 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Fogszám: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Új alkatrész | |
| Cseredarab nem szükséges | |
| Figyeljen a rendszer töltési mennyiségre! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SHW |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Szárnyak/lapátok száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedél nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Erősített kivitel | |
| Tömeg: | 1,19 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,36 kg |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedél nélkül |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 123 col |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,19 kg |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Erősített kivitel | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedél nélkül |


| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,3 kg |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13 cm |
| csomagolási magasság: | 16 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Vízszivattyú kivitel: | hosszbordás-szíjjal szerelt járművekhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 13 DTE |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | PV |
| OE-számhoz: | 12855462 |
| Tömeg: | 1,3 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | A 13 DTE |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Szárnyak/lapátok száma: | 7 |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Műanyag |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Modellévtől: | 2009 |




