| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nyomásérzékelő nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 6 bar |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50508454 |
| Nyomás [bar]: | 4,6 bar |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55601671 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Nyomás [bar]: | 4,6 bar |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50508454 |
| Nyomás [bar]: | 4,6 bar |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55601671 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Nyomás [bar]: | 4,6 bar |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Nyomás [bar]: | 4,6 bar |
| Üzemi feszültség: | 12,5 V |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 50508454 |
| Nyomás [bar]: | 4,6 bar |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 4,6 bar |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Üzemi feszültség: | 12,5 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55601671 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Nyomás [bar]: | 4,6 bar |
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Dízel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nyomásérzékelő nélkül |




