| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | üzemanyag-vezeték |
| Nyomás [bar]: | 3 bar |
| Szállítási mennyiség: | 150 l/h |
| Működési mód: | elektromos |
| Tömeg: | 0,738 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Üzemi nyomás: | 3,4 bar |
| Szállítási mennyiség: | 100 l/h |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |




