| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 16 mm |
| átmérő: | 54 mm |
| átmérő: | 2 1/8 col |
| Hossz: | 82 mm |
| Szélesség: | 81 mm |
| Menetméret: | M8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Menetméret: | M8 |
| Hossz: | 82 mm |
| Szélesség: | 81 mm |
| átmérő: | 54 mm |
| átmérő: | 2 1/8 col |
| Magasság: | 16 mm |
| Tömeg: | 0,125 kg |
| Betűjelzés: | 24 |
| Kötési mód: | Zsák |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




