| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | a nyomástároló csőtől a fúvókához |
| Külső átmérő: | 14,4 mm |
| Belső átmérő: | 3,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | a nyomástároló csőtől a fúvókához |
| Belső átmérő: | 4 mm |
| Külső átmérő: | 14,5 mm |
| Színjelzés: | kék |
| Színjelzés: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 7,7 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 7,7 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |







