| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9 mm |
| Magasság 1: | 9 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 43 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Külső átmérő 1: | 60 mm |
| Belső átmérő 1: | 43 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 43 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 7 mm |
| Magasság 1: | 8,5 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 45 mm |
| Külső átmérő: | 68 mm |









