| Részletes adatok | |
|---|---|
| Érzékelő típus: | Radar érzékelő |
| Frekvenciatartomány: | 79 GHz |
| Rögzítési mód: | bedugott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | érzékelővel |
| Mennyiség: | 2 |
| magasságállítástól: | 45 cm |
| Magasságállításig: | 65 cm |
| Szerelési időtől: | 2 óra |
| Beépítési oldal: | hátsó |
| Hatótávolságig: | 5 m |
| Oldalsó hatótáv eddig: | 2,5 m |
| Látószög: | 120 ° |
| Képernyő: | LED |
| Holttérfigyelő asszisztens bekapcsolása: | Aktiválás gyújtáskor |
| Holttérfigyelő asszisztens bekapcsolása: | Optikai figyelmezető funkcióval |
| Holttérfigyelő asszisztens bekapcsolása: | Bekapcsolás villogással |
| Holttérfigyelő asszisztens bekapcsolása: | akusztikus figyelmezető funkcióval |
| Méréstartomány relatív sebességtől: | 5 km/h |
| Méréstartomány relatív sebességig: | 40 km/h |
| Tömeg: | 1,33 kg |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




