| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 118 mm |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 281 mm |
| Tömeg: | 190 g |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| D1: | 10,5 mm |
| D2: | 53,5 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | hátsótengely, kétoldali |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 94,5 mm |
| Szélesség: | 63,5 mm |
| Tömeg: | 100 g |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| D1: | 29 mm |
| D2: | 12 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 96 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 118 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 89 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 90 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Tömeg: | 107 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 95 mm |
| OE-számhoz: | 483310D030 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 90 mm |
| OE-számhoz: | 483310D150 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 118 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely kétoldali |
| Hossz: | 89 mm |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Belső átmérő 1: | 29 mm |
| Belső átmérő 2: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Anyag: | PUR |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |





