| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Magasság: | 202 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Tömeg: | 143 g |
| D1: | 69 mm |
| D2: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 202 mm |
| Tömeg: | 130 g |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| D1: | 69 mm |
| D2: | 70 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 200 mm |
| Külső átmérő: | 94 mm |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 202 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 69 mm |
| Belső átmérő 2: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| OE-számhoz: | 13251782 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapágyazás típusa: | gumicsapágy |
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| OE-számhoz: | 13257840 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Hossz: | 202 mm |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő 1: | 69 mm |
| Belső átmérő 2: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Tömeg: | 0,16 kg |
| Anyag: | PU (Poliuretán) |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Anyag: | Gumi |




