| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncvezető csúszkák száma: | 108 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncvezető csúszkák száma: | 108 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | fenn |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | fogaskerekekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | fogaskerekekkel |
| Láncvezető csúszkák száma: | 108 |
| Láncos kivitel: | szimplex |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | fogaskerekek nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítés nélkül |
| Láncvezető csúszkák száma: | 108 |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncos kivitel: | Görgős lánc |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncok száma: | 1 |
| Láncvezető csúszkák száma: | 108 |
| hajtott részegységek: | Befecskendező szivattyú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | fogaskerekekkel |
| OE-számhoz: | 6000605198 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncvezető csúszkák száma: | 108 |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncbeosztás: | 6,35 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | fogaskerekekkel |
| Láncvezető csúszkák száma: | 108 |
| Láncos kivitel: | szimplex |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 6000605198 |
| hajtott részegységek: | Befecskendező szivattyú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | fogaskerekekkel |
| Láncvezető csúszkák száma: | 108 |
| Láncos kivitel: | szimplex |
| Láncos kivitel: | zárt lánc |
| Láncok száma: | 1 |




