| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 48 12 907 |
| Fogszám: | 46 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 48 05 108 |
| Fogszám: | 46 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Tömeg: | 1,21 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Tömeg: | 1,21 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Fogszám: | 46 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 46 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Hossz: | 125 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,19 kg |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Garancia: | 3 év garancia |
| OE-számhoz: | 71 753 047 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 142 mm |
| Szélesség: | 128 mm |
| Magasság: | 84 mm |
| Tömeg: | 0,87 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Hossz: | 118 mm |
| Szélesség: | 118 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 1,08 kg |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 48 12 907 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 48 12 907 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 48 05 108 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Páros cikkszám: | VVTA-005 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Páros cikkszám: | VVTA-004 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 125 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,19 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 125 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,19 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 48 05 108 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Páros cikkszám: | VVT-005 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Páros cikkszám: | VVT-004 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Páros cikkszám: | VVTJ-005 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Páros cikkszám: | VVTJ-004 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Fogszám: | 46 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Fogszám: | 46 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A6.000 |
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Fogszám: | 46 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Fogszám: | 46 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| OE-számhoz: | 48 12 907 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 48 05 108 |
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 48 12 907 |
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A6.000 |
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 939 A6.000 |
| Fogszám: | 46 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 46 |
| OE-számhoz: | 12 578 515 |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Motorvezérlés: | Vezérműlánc |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Hossz: | 142 mm |
| Szélesség: | 128 mm |
| Magasság: | 84 mm |
| Tömeg: | 0,87 kg |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |




