ALANKO 10443782 generátor
Kauffer cikkszám: 10443782-ANK
EAN: 4053082262411
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
443782, ALT31283
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Új alkatrész |
| Generátor-töltőáram: | 100 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8),P,D |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8)/P/D |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás szíj tárcsa |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: L3P918300
MAZDA: L3P9-18-300A
MAZDA: L3P9-18-300B
MAZDA: L3P9-18-300C
MAZDA: L3P9-18-300D
MAZDA (FAW): L3P918300A
MITSUBISHI: A002TJ0391
MITSUBISHI: A002TJ0391A
MITSUBISHI: A002TJ0391B
MITSUBISHI: A002TJ0391C
MITSUBISHI: A2TJ0391
MITSUBISHI: A2TJ0391A
MITSUBISHI: A2TJ0391AM
MITSUBISHI: A2TJ0391B
MITSUBISHI: A2TJ0391C
MITSUBISHI: A2TJ0991