LUCAS LRS01713 önindító
Kauffer cikkszám: LRS01713-LUC
![LUCAS LRS01713 LUCAS LRS01713]()
Nagyítás
EAN: 5708279052045
Csomagsúly: 3.13 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Fogszám: | 11 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 2,8 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: L813-18-400
MITSUBISHI: M000T90981
MITSUBISHI: M0T90981
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.