NIPPARTS J3303076 féktárcsa
Kauffer cikkszám: J3303076-NIP
![NIPPARTS J3303076 NIPPARTS J3303076]()
Nagyítás
EAN: 8711768098773
Csomagsúly: 7.81 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | belső hűtésű |
| féktárcsa vastagság: | 25 mm |
| Külső átmérő: | 283 mm |
| Magasság: | 48,5 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Kerékagyátmérő: | 154,1 mm |
| Min. vast.: | 23 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: G26Y-3325X-A
MAZDA: GJ6Y-3325X
MAZDA: GJ6Y-3325X-A
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
14585 FtKülföldi készletről szállítható (+1nap)
12422 Ft VTSZ / KN:
87083091