CTR GV1141 csapágyazás, kormány
Kauffer cikkszám: GV1141-CTR
![CTR GV1141 CTR GV1141]()
Nagyítás
EAN: 8809640997617
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely lenn |
| Beépítési oldal: | kívül |
| Tömeg: | 210,0 g |
| Hossz: | 50,20 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Magasság: | 44,4 mm |
| Belső átmérő: | 12,2 mm |
| Külső átmérő: | 44,4 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A-34-710
MAZDA: GS3L-34-350B
MAZDA: GS3L-34-300B
MAZDA: GS1D-34-350
MAZDA: GS1D-34-300
MAZDA: GJ6A-34-710A