DENCKERMANN D300516 csapágyazás, stabilizátor
Kauffer cikkszám: D300516-DKM
![DENCKERMANN D300516 DENCKERMANN D300516]()
Nagyítás
EAN: 5902841660403
Csomagsúly: 5.00 kg.
Megszűnő cikkszám. Utódja: D300347
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Hossz: | 42 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Tengelyenként: | 1 |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Tömeg: | 0,042 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Vastagság: | 35 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: GJ6A-28-156
MAZDA: GJ6J-28-156
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
1389 Ft VTSZ / KN:
40169952