MAGNETI MARELLI 360406077201 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 360406077201-MAR
![MAGNETI MARELLI 360406077201 MAGNETI MARELLI 360406077201]()
Nagyítás
EAN: 8001063796567
Csomagsúly: 5.58 kg.
Így is ismerheti:
DFV0772
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | tele |
| átmérő: | 302 mm |
| Magasság: | 58,7 mm |
| Min. vast.: | 8,4 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 80 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 100 Nm |
| féktárcsa vastagság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 302 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 1611500480
CITROËN: 424962
CITROËN: 4249F4
MITSUBISHI: 4615A035
MITSUBISHI: 4615A192
PEUGEOT: 1611500480
PEUGEOT: 424961
PEUGEOT: 4249F4