PROFIPOWER 3B1106 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 3B1106-PFW
![ProfiPower 3B1106 ProfiPower 3B1106]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Magasság: | 45,6 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Min. vast.: | 22,4 mm |
| Külső átmérő: | 294 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Centrírozási átmérő: | 69 mm |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Menetméret 1: | 12,6 |
| Menetméret 2: | M8 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 16 063 757 80
CITROËN: 16 114 298 80
CITROËN: 4249 58
CITROËN: 4249 59
CITROËN: 4249 F3
MITSUBISHI: 4615A006
MITSUBISHI: 4615A179
MITSUBISHI: MR205215
PEUGEOT: 16 063 757 80
PEUGEOT: 16 114 298 80
PEUGEOT: 4249 58
PEUGEOT: 4249 59
PEUGEOT: 4249 F3