MONROE L24848 csapágyazás, kormány
Kauffer cikkszám: L24848-MON
![MONROE L24848 MONROE L24848]()
Nagyítás
EAN: 5412096443411
Csomagsúly: 0.24 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Kormány típus: | keresztlengőkarhoz |
| Szükséges darabszám: | 2 |
| Szélesség: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 56 mm |
| Belső átmérő: | 22,5 mm |
| Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
| Tömeg: | 0,241 kg |
| Csomagolási hossz: | 11 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6 cm |
| csomagolási magasság: | 6 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra OPEL: 13219090
OPEL: 13318894
OPEL: 352105
OPEL: 352866
SAAB: 13318894
VAUXHALL: 13219090
VAUXHALL: 13318894
VAUXHALL: 352105
VAUXHALL: 352866
CHEVROLET: 13219090
CHEVROLET: 13318894
CHEVROLET: 13321342
CHEVROLET: 352866
DAEWOO: 13219090
DAEWOO: 352866