BOSCH 0 986 020 780 önindító
Kauffer cikkszám: 0986020780-BSC
![BOSCH 0 986 020 780 BOSCH 0 986 020 780]()
Nagyítás
EAN: 3165143568729
Csomagsúly: 3.48 kg.
Új cikkszám. Elődje: : BOSCH 0 986 018 430
Így is ismerheti:
2078
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | |
| Fogszám: | 10 |
| Bilincs: | 30,50 |
| Peremátmérő: | 76,2 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 52,5 mm |
| Indítómotor kivitel: | szabadon kimozduló |
| Furatátmérő: | 12,5 mm |
| Furatátmérő 2: | 12,5 mm |
| Hossz: | 210 mm |
| Helyzet/fok: | links ° |
| Rögzítési szög: | 40 ° |
| Rögzítőfurat-szögmérték: | 40 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02T 911 023 E
AUDI: 02T 911 023 G
SEAT: 02T 911 023 E
SEAT: 02T 911 023 G
SEAT: 02T911023G
SEAT: 02T911023GX
SKODA: 02T 911 023 E
SKODA: 02T 911 023 G
VW: 02T 911 023 E
VW: 02T 911 023 G
VW: 02T 911 023 GX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
37072 Ft VTSZ / KN:
8511400090
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 23 699 Ft.