WILMINK GROUP WG2282947 generátor
Kauffer cikkszám: WG2282947-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Csatlakozókivitel száma: | 166 |
| Hossz: | 198 mm |
| Rögzítési mód: | kettős lengőkar |
| Szíjtárcsaátmérő: | 49,5 mm |
| Bilincs: | B+(M8) |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 30 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
Általános információ: Bosch: 1 986 A00 906
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 03C 903 023 S
VAG: 03C 903 023 SX