ALANKO 11442160 generátor
Kauffer cikkszám: 11442160-ANK
EAN: 4053082237396
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
10444115, 11444115, 13942, 13947, 14442160, 15442160, 23862, 442160, 444115, 50442160, ALT10197
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 120 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8)/L/DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | L DFM |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| cserealkatrész |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 038903024G
AUDI: 028 903 026 H
AUDI: 038903024GX
AUDI: 028903028E
AUDI: 074 903 025 T
AUDI: 028903029G
AUDI: 028903029GX
AUDI: 028 903 030 A
AUDI: 038903018Q
AUDI: 038 903 023 S
AUDI: 038903024F
AUDI: 021 903 025 K
AUDI: 028903030
FORD: 1110413
FORD: 1253624
FORD: 1366004
FORD: 1512890
FORD: 1514150
FORD: 1570655
FORD: 1580268
FORD: 4M2110300EA
FORD: 6M2110346AA
FORD: RM6M2110346AA
FORD: YM2110300AA
FORD: 1100712
FORD: 3M2110300BA
FORD: 98VW10300EA
HITACHI: LR1120-701
LOMBARDINI: SA200
SEAT: 021 903 025 K
SEAT: 028 903 026 H
SEAT: 028903028E
SEAT: 028903029G
SEAT: 028 903 030 A
SEAT: 038903018Q
SEAT: 038903023S
SEAT: 038903024F
SEAT: 038 903 024 G
SEAT: 038903024GX
SEAT: 074 903 025 T
SEAT: 289 030 30
SKODA: 38903023S
SKODA: 021 903 025 K
SKODA: 028 903 026 H
SKODA: 028903028E
SKODA: 028903029G
SKODA: 028 903 030 A
SKODA: 038903018Q
SKODA: 038903023S
SKODA: 038903024F
SKODA: 038 903 024 G
SKODA: 038903024GX
SKODA: 074 903 025 T
SKODA: 289 030 30
VAG: 028903030
VAG: 028903026H
VAG: 028903026HX
VAG: 028903028E
VAG: 028903028EX
VAG: 028903029G
VAG: 028903029GX
VAG: 028903030A
VAG: 028903030AX
VAG: 028903030X
VAG: 038903018Q
VAG: 038903018QX
VAG: 038903023S
VAG: 038903023SX
VAG: 038903024F
VAG: 038903024FX
VAG: 038903024G
VAG: 038903024GX
VAG: 7M5903028
VAG: 38903018Q
VW: 028903030
VW: 028903026H
VW: 028903028E
VW: 028903029G
VW: 028903029GX
VW: 028903030A
VW: 038903018Q
VW: 038903018QX
VW: 038903023S
VW: 038903023SX
VW: 038903024F
VW: 038903024G
VW: 038903024GX
VW: 045902023A
VW: 06B903018GX
VW: 7M5903028
VW: 021 903 025 K
VW: 074 903 025 T
VW: 28903028E
VW: 28903029G
VW: 28903029GX
VW: 28903030A
VW: 38903018QX
VW: 38903023SX
VW: 38903024F
VW: 38903024G
VW: 38903024GX
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.