VALEO 812749 kondenzátor, klíma
Kauffer cikkszám: 812749-VAL
![VALEO 812749 VALEO 812749]()
Nagyítás
EAN: 3276428127491
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hálózatszélesség: | 438 mm |
| Hálózathossz: | 590 mm |
| Hálózatmélység: | 16 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szárítóval |
| hűtőfolyadék: | R 134a |
| Szívóátmérő: | 15 mm |
| Kipufogóátmérő: | 14 mm |
| Tömeg: | 3,37 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 3C0820411J
VW: 3C0820411C
VW: 3C0820411E
VW: 3C0820411G
VW: 3C0820411J
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
52686 Ft VTSZ / KN:
8415900090
84159000