SNR SA96513.05 lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: SA96513.05-SNR
![SNR SA96513.05 SNR SA96513.05]()
Nagyítás
EAN: 3413522196965
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Lengéscsillapító-típus: | Teleszkópos lengéscsillapító |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lmax.: | 585 mm |
| állócső átmérő: | 50 mm |
| dugattyúrúd átmérő: | 12 mm |
| Hajtókar menet: | M8X125 |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül szem |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31212805
VOLVO: 31262151
VOLVO: 31212805
VOLVO: 31262151