WILMINK GROUP WG2118039 Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: WG2118039-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| átmérő: | 134 mm |
| Anyag: | Műanyag |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Teljesítmény: | 168 W |
Általános információ: Nissens: 87761
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30767009
VOLVO: 31267506
VOLVO: 31291517
VOLVO: 8623277
LAND ROVER: LR002631
LAND ROVER: LR009739
LAND ROVER: LR010388
LAND ROVER: LR016630