YUASA GYAUX9 Auxilliary, Backup & Specialist Batteries Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: GYAUX9-YUA
![YUASA GYAUX9 YUASA GYAUX9]()
Nagyítás
EAN: 5050694048722
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 8 Ah |
| Padlóléc kivitel: | B00 |
| Polaritás: | 1 |
| Hidegindító áram EN szerint: | 120 A |
| Hossz: | 151 mm |
| Szélesség: | 87 mm |
| Magasság: | 106 mm |
| Tömeg töltve: | 3 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 32238082