LUCAS LRA01166 generátor
Kauffer cikkszám: LRA01166-LUC
![LUCAS LRA01166 LUCAS LRA01166]()
Nagyítás
![LUCAS LRA01166 LUCAS LRA01166]()
Nagyítás
EAN: 5708279055213
Csomagsúly: 6.22 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 90 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0041 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Furatátmérő 2: | 12 mm |
| Nettó súly: | 5,8 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: L813-18-300
MITSUBISHI: A003TG0091
MITSUBISHI: A3TG0091
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.