BOSCH 0 986 080 320 generátor
Kauffer cikkszám: 0986080320-BSC
![BOSCH 0 986 080 320 BOSCH 0 986 080 320]()
Nagyítás
![BOSCH 0 986 080 320 BOSCH 0 986 080 320]()
Nagyítás
EAN: 4047024797703
Csomagsúly: 6.22 kg.
Így is ismerheti:
8032
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 90 A |
| Rögzítési mód: | Közvetlen rögzítés |
| Generátor kivitel: | vákuumszivattyú nélkül |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 40 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Bilincs: | B+(M8),P,D |
| Csatlakozókivitel száma: | PL54 |
| Hossz: | 165 mm |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Ékszíj/hosszbordás szíj |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: LB13-18-300
MAZDA: LFY8-18-300
MAZDA: LF18-18-300
MAZDA: L8Y3018300
MAZDA: L813-18-300
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
58706 Ft VTSZ / KN:
85115000
8511500090
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 22 195 Ft.