ERA 209483A generátor
Kauffer cikkszám: 209483A-ERA
![ERA 209483A ERA 209483A]()
Nagyítás
![ERA 209483A ERA 209483A]()
Nagyítás
![ERA 209483A ERA 209483A]()
Nagyítás
![ERA 209483A ERA 209483A]()
Nagyítás
![ERA 209483A ERA 209483A]()
Nagyítás
EAN: 8053379552085
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 90 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+DP |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 50 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: LF18-18300
MAZDA: LFY8-18300
MITSUBISHI: A003TG0081
MITSUBISHI: A003TG0081A
MITSUBISHI: A003TG0081ZD
MITSUBISHI: A3TG0081
MITSUBISHI: A3TG0081A
MITSUBISHI: A3TG0081B
MITSUBISHI: A3TG0081ZD
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
79427 Ft