MAGNETI MARELLI 069050360006 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 069050360006-MAR
![MAGNETI MARELLI 069050360006 MAGNETI MARELLI 069050360006]()
Nagyítás
![MAGNETI MARELLI 069050360006 MAGNETI MARELLI 069050360006]()
Nagyítás
EAN: 8001063751481
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
ETS50JR
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor-kapacitás: | 50 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 360 A |
| DIN/ISO: | D20 |
| Hossz: | 200 mm |
| Szélesség: | 173 mm |
| Magasság: | 222 mm |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltöttségi szint jelzés nélkül |
OEM- (gyári-) számok kattintásra HYUNDAI: 01579A105K
HYUNDAI: DP370APU050CH0U
HYUNDAI: E3710050C0
HYUNDAI: LP370APE050CH0
KIA: 01579A105K
KIA: DP370APU050CK0U
KIA: E3710050C0
KIA: LP370APE050CK0