MAGNETI MARELLI 069070540006 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 069070540006-MAR
![MAGNETI MARELLI 069070540006 MAGNETI MARELLI 069070540006]()
Nagyítás
![MAGNETI MARELLI 069070540006 MAGNETI MARELLI 069070540006]()
Nagyítás
EAN: 8001063973012
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
ETS70JR
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor-kapacitás: | 70 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 540 A |
| DIN/ISO: | D26 |
| Hossz: | 270 mm |
| Szélesség: | 173 mm |
| Magasság: | 222 mm |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltöttségi szint jelzés nélkül |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1060816
ISUZU: 8981726410
HYUNDAI: E3710070C0
HYUNDAI: E371026070
KIA: E371026070