BOSCH 1 986 S01 097 önindító
Kauffer cikkszám: 1986S01097-BSC
![BOSCH 1 986 S01 097 BOSCH 1 986 S01 097]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 097 BOSCH 1 986 S01 097]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 097 BOSCH 1 986 S01 097]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 097 BOSCH 1 986 S01 097]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 097 BOSCH 1 986 S01 097]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 097 BOSCH 1 986 S01 097]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 097 BOSCH 1 986 S01 097]()
Nagyítás
![BOSCH 1 986 S01 097 BOSCH 1 986 S01 097]()
Nagyítás
EAN: 4047026707700
Csomagsúly: 5.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : BOSCH 1 986 S01 094
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,5 kW |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Bilincs: | 30,50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | 22,2 mm |
| Indítómotor kivitel: | saját csapágyazású |
| Furatátmérő: | 10,7 mm |
| Furatátmérő 2: | 10,7 mm |
| Hossz: | 210 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: L327-18-400
MAZDA: L509-18-400
MAZDA: L813-18-400
MAZDA: L813-18-400A
MAZDA: L81318400RE
MAZDA: M000T90981
MITSUBISHI: M0T36871
MITSUBISHI: M000T36871