TRW DF4328 féktárcsa
Kauffer cikkszám: DF4328-TRW
![TRW DF4328 TRW DF4328]()
Nagyítás
![TRW DF4328 TRW DF4328]()
Nagyítás
![TRW DF4328 TRW DF4328]()
Nagyítás
![TRW DF4328 TRW DF4328]()
Nagyítás
![TRW DF4328 TRW DF4328]()
Nagyítás
![TRW DF4328 TRW DF4328]()
Nagyítás
EAN: 3322937400348
Csomagsúly: 6.60 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| Külső átmérő: | 274 mm |
| féktárcsa vastagság: | 24 mm |
| Centrírozási átmérő: | 72 mm |
| Magasság: | 47,7 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| Lyukkörátmérő: | 114,3 mm |
| Menetméret: | 13,1 |
| Feldolgozás: | magas széntartalmú |
| Min. vast.: | 22 mm |
| Szín: | fekete |
| Felület: | lakkozott |
| Vizsgálat jelzés: | E1 90R-02 C0176/0686 |
| SVHC: | Nincs információ, kérem, forduljon a gyártóhoz! |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FAW: FA0133030
FAW: FC013325X
MAZDA: G25Y-33-25XA
MAZDA: GF3Y-33-25X
MAZDA: GF3Y-33-25XA
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
16821 Ft VTSZ / KN:
87083099
87083091
8708309190