KNECHT OC 1182 olajszűrő
Kauffer cikkszám: OC1182-KNE
![KNECHT OC 1182 KNECHT OC 1182]()
Nagyítás
![KNECHT OC 1182 KNECHT OC 1182]()
Nagyítás
EAN: 4009026924266
Csomagsúly: 0.28 kg.
Így is ismerheti:
70599018
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Felcsavarható szűrő |
| átmérő: | 76,2 mm |
| Magasság: | 94,0 mm |
| Menetméret: | 3/4"-16UNF-2B |
| D2: | 71,0 mm |
| Töm.átm.: | 62,0 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 20 Nm |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | OCS 1 |
| Szelep fajta: | túlfolyó szelep |
| csomagolási magasság: | 10,00 cm |
| Nettó súly: | 294 g |
| Csomagolási hossz: | 8,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 8,00 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: LF05-14-302A
MAZDA: LF1014302
MAZDA: LF10143029A
MAZDA: LF10143029B
MAZDA: LF1014302A
MAZDA: LF1014302A9B
MAZDA: LF8J14302
MAZDA: LFY114302
MAZDA: S550143029A
MAZDA: SH0114302
MAZDA: SH0114302A
MAZDA: SH0114302A9A
MAZDA: SHY114302
MAZDA: SHY214302
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
2370 Ft VTSZ / KN:
84212300