MAHLE OX 203D olajszűrő
Kauffer cikkszám: OX203D-MAH
![MAHLE OX 203D MAHLE OX 203D]()
Nagyítás
![MAHLE OX 203D MAHLE OX 203D]()
Nagyítás
EAN: 4009026304525
Csomagsúly: 0.06 kg.
Így is ismerheti:
76543813, OX 203D ECO
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| átmérő: | 62,0 mm |
| Magasság: | 73,0 mm |
| Belső átmérő 2: | 27 mm |
| Belső átmérő 3: | 27,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Nettó súly: | 30 g |
| Csomagolási hossz: | 6,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 6,50 cm |
| csomagolási magasság: | 8,00 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1113468
FORD: 1119269
FORD: 1119274
FORD: 1124160
FORD: 1127050
FORD: 1152049
FORD: 1213177
FORD: 1314369
FORD: 1343102
FORD: 1357783
FORD: 1S7G-6744-AC
FORD: 1S7G6714AF
FORD: 1S7G6884BD
FORD: 1S7G6A832AE
FORD: 1S7J6744AC
FORD: 1S7J6744BA
FORD: 1S7J6744MC
FORD: 3M4G-6714-44
FORD: 3M4G-6714-AA
FORD: 3M4G6714AB
FORD: 3M4G6744AA
FORD: 3M4G6744AB
FORD: 3S7J6744AA
FORD: 3S7Z6731A
FORD: 4S7J6744AA
FORD: EFL404
FORD: EFL911
FORD: FL2017B
MAZDA: L321-14-300
MAZDA: L321-14-302A9U
MAZDA: L32114300A
MAZDA: L32114302
MAZDA: L321143029A
MAZDA: L321143029U
MAZDA: LF0114302
MAZDA: LF01143029A
MAZDA: ZZCA23802
FORD USA: 3M4G6744AA
FORD USA: 4S7J6744AA
Belföldi készletről szállítható
2542 Ft VTSZ / KN:
84219990