LUCAS LRA02309 generátor
Kauffer cikkszám: LRA02309-LUC
![LUCAS LRA02309 LUCAS LRA02309]()
Nagyítás
![LUCAS LRA02309 LUCAS LRA02309]()
Nagyítás
EAN: 5708279067414
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 90 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 60 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0007 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 6,1 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF5C-18-300
MITSUBISHI: A003TB4981
MITSUBISHI: A3TB4981
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.