Így is ismerheti:
Mopar 6809954AA, Allison C4, Allison C4S, BMW 83 222 167 666, Ford M2C203-A, Ford Mercon, Ford SQ-M2C138-CJ, GM Dexron, GM Dexron II, GM Type A Suffix A, Honda Premium ATF, Liebherr ATF Plus 37, MAN 339 Type D, MAN 339 Type V1, MAN 339 Type Z1, MB 236.6, NH 530A, NH 540B, PSA S1 2102, SDF OF-1691, Voith H55.6335xx, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 17C
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Olajgyártó javaslat: | Mopar 6809954AA |
| Olajgyártó javaslat: | Allison C4 |
| Olajgyártó javaslat: | Allison C4S |
| Olajgyártó javaslat: | BMW 83 222 167 666 |
| Olajgyártó javaslat: | Ford M2C203-A |
| Olajgyártó javaslat: | Ford Mercon |
| Olajgyártó javaslat: | Ford SQ-M2C138-CJ |
| Olajgyártó javaslat: | GM Dexron |
| Olajgyártó javaslat: | GM Dexron II |
| Olajgyártó javaslat: | GM Type A Suffix A |
| Olajgyártó javaslat: | Honda Premium ATF |
| Olajgyártó javaslat: | Liebherr ATF Plus 37 |
| Olajgyártó javaslat: | MAN 339 Type D |
| Gyártói engedély: | MAN 339 Type V1 |
| Gyártói engedély: | MAN 339 Type Z1 |
| Olajgyártó javaslat: | MB 236.6 |
| Olajgyártó javaslat: | NH 530A |
| Olajgyártó javaslat: | NH 540B |
| Olajgyártó javaslat: | PSA S1 2102 |
| Olajgyártó javaslat: | SDF OF-1691 |
| Gyártói engedély: | Voith H55.6335xx |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 03D |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 04D |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 09 |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 11A |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 14A |
| Olajgyártó javaslat: | ZF TE-ML 17C |
| Alkatrészek lásd az alkatrészlistát |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt |
Külső dokumentumok kattintásra