NK 4724240 önindító
Kauffer cikkszám: 4724240-NK-
![NK 4724240 NK 4724240]()
Nagyítás
![NK 4724240 NK 4724240]()
Nagyítás
EAN: 5700755260166
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 2,3 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 88 mm |
| Fogszám: | 12 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Csatlakozókivitel száma: | Plug |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Nettó súly: | 4,7 kg |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF5C-18-400
MITSUBISHI: M002T88671
MITSUBISHI: M2T88671
MITSUBISHI: M8T80671ZJ