LUCAS LRA02945 generátor
Kauffer cikkszám: LRA02945-LUC
![LUCAS LRA02945 LUCAS LRA02945]()
Nagyítás
![LUCAS LRA02945 LUCAS LRA02945]()
Nagyítás
EAN: 5708279164618
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 90 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 59 mm |
| Bordák száma: | 8 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | P-D |
| Csatlakozókivitel száma: | 0200 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Nettó súly: | 6,1 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: RF7J-18-300A
MAZDA: RF7J-18-300B
MITSUBISHI: A003TB6581
MITSUBISHI: A3TB6581
MITSUBISHI: A3TB6581A
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.