MAPCO 13530 önindító
Kauffer cikkszám: 13530-MAP
![MAPCO 13530 MAPCO 13530]()
Nagyítás
![MAPCO 13530 MAPCO 13530]()
Nagyítás
EAN: 4043605779250
Csomagsúly: 3.13 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Cseredarab nem szükséges |
| Feszültség: | 12 V |
| Fogszám: | 11 |
| Indítási teljesítmény: | 1 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30, 50 |
| Furatátmérő: | 10,5 mm |
| Helyzet/fok: | re 90 ° |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 98 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MAZDA: L813-18-400
MAZDA: L813-18-400A
MITSUBISHI: M 0 T 90981
MITSUBISHI: M 000 T90 981