CHAMPION COF100535E Ecological olajszűrő
Kauffer cikkszám: COF100535E-CHA
![CHAMPION COF100535E CHAMPION COF100535E]()
Nagyítás
![CHAMPION COF100535E CHAMPION COF100535E]()
Nagyítás
EAN: 4044197763955
Csomagsúly: 0.06 kg.
Így is ismerheti:
COF100535E
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Magasság: | 73 mm |
| Külső átmérő: | 67 mm |
| Belső átmérő: | 30 mm |
| Kötési mód: | Doboz |
| Csomagolási hossz: | 7 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7 cm |
| csomagolási magasság: | 7,5 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1124160
FORD: 1152049
FORD: 1213177
FORD: 1343102
FORD: 1S7G-6744-AC
FORD: 1S7J6744AC
FORD: 1S7J6744BA
FORD: 1S7J6744MC
FORD: 3M4G-6714-44
FORD: 3M4G-6714-AA
FORD: 3M4G6714AB
FORD: 3M4G6744AA
FORD: 3M4G6744AB
FORD: 3S7J6744AA
FORD: 3S7Z6731A
FORD: 4S7J6744AA
FORD: EFL404
FORD: EFL911
FORD: FL2017B
MAZDA: L321-14-300
MAZDA: L32114300A
MAZDA: L321-14302
MAZDA: L32114302
MAZDA: L321-14-3029A
MAZDA: L321143029A
MAZDA: L321143029U
MAZDA: L321-14-302A9U
MAZDA: LF0114302
MAZDA: LF01143029A
MAZDA: ZZCA23802
FORD (CHANGAN): L321 14302
FORD (CHANGAN): L321-14302