DELPHI TC9355 lengőkar, kerékfelfüggesztés
Kauffer cikkszám: TC9355-DEL
![DELPHI TC9355 DELPHI TC9355]()
Nagyítás
EAN: 5012759652626
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetméret 1: | M14 x 1,50 |
| Beépítési oldal: | bal |
| Beépítési oldal: | elöl |
| Anyag: | Alumínium |
| Páros cikkszám: | TC9356 |
| Kormány típus: | keresztlengőkar |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tartó-/vezetőcsuklóval |
| Hossz: | 401 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Magasság: | 120 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FIAT: 6000612419
MAZDA: N24334350C
ABARTH: 6000612419
Külső dokumentumok kattintásra