WILMINK GROUP WG2326078 légszűrő
Kauffer cikkszám: WG2326078-WIL
![WILMINK GROUP WG2326078 WILMINK GROUP WG2326078]()
Nagyítás
![WILMINK GROUP WG2326078 WILMINK GROUP WG2326078]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
72433295
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hossz: | 344,0 mm |
| Szélesség: | 145 mm |
| Magasság: | 42,0 mm |
| Szűrő kivitel: | Szűrőbetét |
| Csomagolási hossz: | 15,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,30 cm |
| csomagolási magasság: | 36,50 cm |
| Tömítés anyaga: | Műanyag |
| Nettó súly: | 387 g |
Általános információ: Mahle: LX 4298
OEM- (gyári-) számok kattintásra FIAT: 6000612025
FIAT: 6000615556
FIAT: 68335718AA
FIAT: K6000612025
FIAT: K6000615556
MAZDA: P51N133A0A
MAZDA: PEES133A0
MAZDA: PEES133A09A
MAZDA: 4AY0133A0
ABARTH: 6000612025
ABARTH: 6000615556