KNECHT OC 196 olajszűrő
Kauffer cikkszám: OC196-KNE
![KNECHT OC 196 KNECHT OC 196]()
Nagyítás
![KNECHT OC 196 KNECHT OC 196]()
Nagyítás
EAN: 4009026015674
Csomagsúly: 0.25 kg.
Így is ismerheti:
78636342
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Szűrő kivitel: | Felcsavarható szűrő |
| átmérő: | 65,0 mm |
| Magasság: | 85,6 mm |
| Menetméret: | M20x1,5 |
| D2: | 62,5 mm |
| Töm.átm.: | 52,4 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 16 Nm |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | OCS 4 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | egy visszafolyó záró szeleppel |
| Szelep fajta: | túlfolyó szelep |
| Nettó súly: | 218 g |
| Csomagolási hossz: | 7,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7,00 cm |
| csomagolási magasság: | 8,80 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CITROËN: 1109AC
CITROËN: 1109AE
CITROËN: 1109CG
FIAT: 6000605218
FIAT: 6000611028
FORD: 3396825
FORD: 3803268
FORD: 4163333
FORD: F32Z6731A
FORD: FL822
FORD: KL0714302A
FORD: KL0714302B
FORD: XM346731GA
GMC: 90485456
GMC: 90511146
GMC: 90541162
GMC: 91151707
ISUZU: 8941494180
ISUZU: 89425111011
ISUZU: 8943687270
ISUZU: 8944128150
MAZDA: G6Y014302A
MAZDA: HE1923802
MAZDA: JEY014302
MAZDA: JEY0143029A
MAZDA: JEY014302A
MAZDA: N3R114302
MITSUBISHI: 1230A105
MITSUBISHI: 1230A151
MITSUBISHI: 1230A152
MITSUBISHI: 1230A182
MITSUBISHI: 1230A184
MITSUBISHI: MD135737
MITSUBISHI: MD325714
MITSUBISHI: MD332687
MITSUBISHI: MD348631
MITSUBISHI: MD352627
MITSUBISHI: MD360935
MITSUBISHI: MD365876
MITSUBISHI: MZ690070
MITSUBISHI: MZ690072
MITSUBISHI: MZ690115
MITSUBISHI: MZ690901
MITSUBISHI: TS200004
NISSAN: 1520831U0A
NISSAN: 1520831U0B
NISSAN: 152089E000
OPEL: 0649013
OPEL: 0649014
OPEL: 0649020
OPEL: 5650301
OPEL: 649006
OPEL: 649007
OPEL: 649012
OPEL: 649013
OPEL: 649014
OPEL: 649020
OPEL: 90485456
OPEL: 90511146
OPEL: 90541162
OPEL: 90541163
OPEL: 93182630
OPEL: 94314263
OPEL: VOF225
OPEL: VOF500
OPEL: VOF88
PEUGEOT: 1109AC
PEUGEOT: 1109AE
PEUGEOT: 1109CG
VAUXHALL: 90485457
VAUXHALL: 90511146
VAUXHALL: 90541162
VAUXHALL: 91149521
VAUXHALL: 91151707
VAUXHALL: 91151708
VAUXHALL: 94314263
VAUXHALL: VOF156
VAUXHALL: VOF225
VOLVO: 00308662667
VOLVO: 30866266
VOLVO: 30866266-7
FORD USA: 3803268
FORD USA: 4163333
FORD USA: KL0714302B
FORD USA: XM346731GA
PROTON: PW510577
PROTON: PW510577E
PROTON: PW811577
INFINITI: 1520831U0A
INFINITI: 1520831U0B
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
1622 Ft VTSZ / KN:
84212300