LUCAS LRA04050 generátor
Kauffer cikkszám: LRA04050-LUC
![LUCAS LRA04050 LUCAS LRA04050]()
Nagyítás
![LUCAS LRA04050 LUCAS LRA04050]()
Nagyítás
EAN: 5708279307411
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | többszörös szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | L-DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | 0248 |
| Furatátmérő 1: | 8,5 mm |
| Nettó súly: | 6,47 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAUXHALL: 13512744
VAUXHALL: 13512745
VAUXHALL: 13586366
VAUXHALL: 95519877
VAUXHALL: 95524826
VAUXHALL: 95524960
GENERAL MOTORS: 13512745
GENERAL MOTORS: 13586366
OPEL: 1202303
OPEL: 13512744
OPEL: 13512745
OPEL: 13586366
OPEL: 95519877
OPEL: 95524826
OPEL: 95524960
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.