ERA 210613 generátor
Kauffer cikkszám: 210613-ERA
![ERA 210613 ERA 210613]()
Nagyítás
![ERA 210613 ERA 210613]()
Nagyítás
![ERA 210613 ERA 210613]()
Nagyítás
![ERA 210613 ERA 210613]()
Nagyítás
![ERA 210613 ERA 210613]()
Nagyítás
EAN: 8053379319558
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 60 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+SIGL |
| Szíjtárcsaátmérő: | 64 mm |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 4 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 95 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra MITSUBISHI: A005TA3891
MITSUBISHI: A5TA3891
MITSUBISHI: A5TA3891A
MITSUBISHI: A5TA3891ZC
SUZUKI: 31400-66D00
SUZUKI: 31400-66D01
SUZUKI: 31400-66D02
SUZUKI: 31400-79G00
SUZUKI: 31400-81A00