WILMINK GROUP WG2631347 Főtengely csapágycsésze
Kauffer cikkszám: WG2631347-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| min. falvastagsághoz: | 2,750 mm |
| falvastagsághoz ...-ig: | 2,760 mm |
| tengelyátmérőtől: | 51,958 mm |
| tengelyátmérőhöz ...-ig: | 51,978 mm |
| ház átmérőtől: | 57,000 mm |
| ház átmérőhöz ...-ig: | 57,019 mm |
| csapágyjátéktól: | 0,034 mm |
| csapágyjátékhoz ...-ig: | 0,088 mm |
| Túlméret: | 0,50 mm |
| szélességtől: | 15,30 mm |
| Szélességig: | 15,50 mm |
| Csomagolási hossz: | 6,0 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2,60 cm |
| csomagolási magasság: | 9,50 cm |
| Nettó súly: | 58 g |
Általános információ: Mahle: 029 HL 21923 050