ERA 210898A generátor
Kauffer cikkszám: 210898A-ERA
![ERA 210898A ERA 210898A]()
Nagyítás
![ERA 210898A ERA 210898A]()
Nagyítás
![ERA 210898A ERA 210898A]()
Nagyítás
![ERA 210898A ERA 210898A]()
Nagyítás
![ERA 210898A ERA 210898A]()
Nagyítás
EAN: 8053379132966
Csomagsúly: 7.76 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+LDFM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 48,5 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CHRYSLER: 04801715AA
MERCEDES-BENZ: A H V W00 0154 0202
MERCEDES-BENZ: A HVW0001540202
MERCEDES-BENZ: H V W00 0154 0202
VW: 021 903 026 L
VW: 021 903 026 LX
VW: 021903026G
VW: 021903026GX
VW: 022903028B
VW: 022903028BX
VW: 03G 903 023
VW: 03G 903 023 X
VW: 03G903023G
VW: 03G903023GX
VW: 03L903023E
VW: 03L903023EX
VW: 03L903024J
VW: 03L903024JX
VW: 219 030 26L
VW: 219 030 26L X
VW: 3G 903 023
VW: 3G9 030 23X
Extra gyors!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
120962 Ft VTSZ / KN:
85115000